0 0
Košík
Objednejte ještě za 699 Kč a máte dopravu přes zásilkovnu zdarma.
Glara » Dámská móda » Kalhoty, Džíny, Leginy » Kalhoty, džíny a leginy oeko-tex standard 100

Kalhoty, džíny a leginy oeko-tex standard 100

Džíny a kalhoty jsou stylovým kouskem oblečení vhodných pro ženy všech věkových kategorií. Naše pestrá nabídka zajisté osvěží Váš šatník a zaujme Vaše partnery i okolí. Vyznavačky sportovních aktivit si oblíbily naše legíny, turecké kalhoty i tepláky. Snadná filtrace dle nejlevnější ceny či podle nejzajímavějších slevových akcí. Do naší kolekce pravidelně doplňujeme novinky z aktuální sezóny.

Barva

Délka nohavic

Certifikace

Öko-Tex Standard 100 je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Toto označení má registrována asociace OEKO-TEX s pobočkami v mnoha zemích, jejích náplní práce je kontrola zdravotní nezávadnosti textilií. Oděvy označené logem Öko-Tex Standard 100 musí plnit náročná kritéria kvality. Ty jsou založena na nejnovějších vědeckých poznatcích a jsou průběžně aktualizována. Vzorky jsou testovány na obsah škodlivých látek, jako je formaldehyd, pesticidy, těžké kovy, chlorované uhlovodíky a jiné.

Široké kalhoty z lehkého tkaného materiálu 100% lnů s velkými postranními kapsami, velice příjemné na nošení. v Široké lněné kalhoty s velkými kapsami excellent quality
3690 Kč
M L XL