0 0
Košík
Objednejte ještě za 699 Kč a máte dopravu přes zásilkovnu zdarma.
Glara » Dámská móda » Sukně » Bio bavlna sukně

Bio bavlna sukně

Úžasná nabídka dámských sukní pro opravdu každou příležitost. Naše dlouhé, krátké, elegantní i sportovní sukně budou slušet každé z Vás. Hledáte něco z retro stylu? Exkluzivně přinášíme kolekci netradičních vintage sukní s nápaditými vzory i střihy. Naprostým hitem sezóny jsou naše dlouhé letní sukně. Tisíce našich spokojených zákazníků to mohou potvrdit. Přidáte se k nim? Levné sukně a poslední skladové kousky ve výprodeji naleznete ve slevách.

Barva

Velikost

Délka sukně

Certifikace

Materiál

Střih sukně

Typ sukně

Styl

Sezóna

Vzor

Určení

Bio bavlna

Bio bavlna, nebo-li organická bavlna je obecně definována jako bavlna, která se pěstuje ekologicky v subtropických zemích, jako je Indie , Turecko , Čína a části USA, z geneticky nemodifikovaných rostlin a bez použití jakýchkoli syntetických zemědělských chemikálií, jako jsou hnojiva nebo pesticidy kromě těch, které umožňují certifikované ekologické označování. Její produkce podporuje zvyšování biodiverzity a omezuje negativní dopady, které vznikají při pěstování klasické bavlny. Bavlna pokrývá 2,5% světové obdělávané půdy, ale používá 10–16% světové spotřeby pesticidů (včetně herbicidů, insekticidů a defoliantů), což je více než jakákoli jiná plodina. Výrazně nižší cena klasické bavlny je tak vykoupena zničenou půdou a znečištěnými povrchovými vodami. Podporujeme prodej produktů z bio bavlny.

Dámská pouzdrová sukně z konopí a biobavlny z kolekce udržitelné módy od německé značky HempAge působí žensky Dámská pouzdrová konopná sukně
2495 Kč
XS S M L