cs
Zákaznická linka: info@glara.cz | +420 732 112 870 (pracovní dny 8-16 h)
Glara » Dámská móda » Kalhoty, Džíny, Leginy » Luxusní capri modré kalhoty, džíny a leginy

Luxusní capri modré kalhoty, džíny a leginy

Džíny a kalhoty jsou stylovým kouskem oblečení vhodných pro ženy všech věkových kategorií. Naše pestrá nabídka zajisté osvěží Váš šatník a zaujme Vaše partnery i okolí. Vyznavačky sportovních aktivit si oblíbily naše legíny, turecké kalhoty i tepláky. Snadná filtrace dle nejlevnější ceny či podle nejzajímavějších slevových akcí. Do naší kolekce pravidelně doplňujeme novinky z aktuální sezóny.

Barva

Délka nohavic

Máte vybrány produkty v modré barvě, případně produkty, kde převažují odstíny modré barvy. Zahrnujeme sem i produkty v petrolejových, azurových a denim odstínech. Modrá je barva moře a oblohy a evokuje tak pocit volnosti a prostoru. Dobře se kombinuje s bílou a černou barvou.

Capri délka nohavic je synonymem pro všem známé tříčtvrteční kalhoty. Nazýváme tak kalhoty s nohavicemi, které končí v oblasti lýtek. Dlouhé kalhoty jsou pro Vás příliš dlouhé? A šortky zase příliš krátké? Pro Vás je zde nabídka kalhot ve 3/4 délce. Vzhledem k tomu, že se naši zaměstnanci ještě neshodli na tom, zda-li nazývat tyto kalhoty "capri" nebo "3/4", tak další kousky naleznete i v kategorii 3/4 kalhoty.

Riflové dámské 7/8 leginy barva tmavý denim normální výška sedu v Leginy 7/8 dámské riflový vzhled
325 Kč 460 Kč
XL/XXL M/L
-29%