0 0
Košík
Objednejte ještě za 699 Kč a máte dopravu přes zásilkovnu zdarma.
Glara » Bytový textil » Povlečení, Ložní prádlo » Povlečení » Tyrkysové povlečení na knoflíky

Tyrkysové povlečení na knoflíky

Jestli hledáte vkusné povlečení, které Vám dlouho vydrží, tak jste tu na správném místě. Naleznete zde zajímavé ložní povlečení v mnoha barevných motivech. Nabízené povlečení je vyrobeno z příjemných materiálů, většinou bavlny. Povlečení na jednolůžka i krásné sety pro dvoulůžka. Zvolte si zapínání, které preferujete. K dispozici knoflíkové zapínání i zip. Časově omezené akce a slevy.

Barva

Materiál

Rozměry přikrývky

Zapínání

Tyrkysová

Máte vybrány produkty v tyrkysové barvě, případně produkty, kde převažují odstíny tyrkysové barvy. Zahrnujeme sem produkty v nejrůznějších modro-zelených a zeleno-modrých odstínech. Tyrkysová je kombinací zelené a modré a proto i s těmito barvami dobře ladí. Pro vytvoření kontrastu kombinujme tyrkysovou barvu s červenými doplňky.

Produkty se zapínáním na knoflíky. Nejčastěji používaným druhem jsou nejrůznější typy plastových knoflíků. Luxusnější knoflíky jsou vyráběné z kvalitního kovu či nejrůznějších přírodních materiálů. Na povlečení a ložní prádlo jsou nejvhodnější textilní knoflíky. Vyberte si ten správný způsob zapínání a využijte výhod zapínání na knoflíky.

Francouzské bavlněné povlečení. Příjemný materiál. Každé balení Francouzské bavlněné povlečení
750 Kč 1000 Kč
-25%