0 0
Košík
Objednejte ještě za 699 Kč a máte dopravu přes zásilkovnu zdarma.
Glara » Módní doplňky » Kabelky, Tašky » Nákupní tašky » Žluté nákupní tašky

Žluté nákupní tašky

Nákupní taška může být krásný a praktický doplněk Vašeho outfitu. Nově v našem sortimentu i ekologické tašky vyrobené ze 100% přírodních materiálů pocházejících z České republiky. Tyto kožené a plstěné tašky jsou vyráběné v malé české manufaktuře, která si dala za cíl vytvářet hodnotné produkty, které Vás budou provázet Vaším životem dlouhou dobu. I přes vyšší cenu, která odráží ruční výrobu a kvalitu použitých materiálů, se tyto nákupní tašky staly oblíbeným doplňkem mnoha našich spokojených zákaznic. Nahraďte neekologické igelitky krásným módním doplňkem!

Barva

Materiál

Země původu

Máte vybrány produkty ve žluté barvě, případně produkty, kde převažují odstíny žluté barvy. Zahrnujeme sem i produkty ve zlatých, citronových, hořčicových, vanilkových a šampaň odstínech. Žlutá je výborná kontrastní barva na zvýraznění detailů. Zajímavé jsou kombinace s modrou, tyrkysovou či pudrovou barvou.

Praktická dámská taška z přírodní plsti. Ručně vyráběná. Kabelka má díky použitému materiálu Dámská plstěná kabelka - eco friendly product - vyrobeno v České republice
2115 Kč 2815 Kč
-25%